Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 10 мая 2024 Выше средней

Business Development Manager

  • 30 400 – 45 000 грн, Base + bonuses
  • Study LIne

      Туризм; меньше 10 сотрудников
    • Удаленная работа
    • Полная занятость. Также готовы взять студента, человека с инвалидностью, ветерана, пенсионера.
    • Английский — свободно, русский — свободно
    Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
    • Business development
    • Conducting business negotiations
    Показать все навыкиСвернуть навыки

    Описание вакансии

    Studyline is an international study and immigration company based in Tel Aviv Israel. We are hiring a business development manager to procure partnership agreements with potential parties in Canada in the areas of education and employment.

    Requirements:

    • Fluency in both English and Russian
    • Prior experience in sales or business development is an advantage

    Details:

    • The position is a remote one
    • A full time position with a flexible schedule
    • Salary consists of a monthly base 800USD + bonuses for contracts signed.

    Study LIne

    Туризм, меньше 10 сотрудников

    Больше о компании

    Похожие вакансии

    Все похожие вакансии