• Відгук без резюме

Сътрудник в отдел Контрол и Качество в кол център с владеене на руски и български език

  • 30 000 – 40 000 грн, + KPI
  • Ferrara Ocean LLP

      Телекомунікації, зв'язок; 250–1000 співробітників
    • Дистанційна робота
    • Повна зайнятість. Також готові взяти людину з інвалідністю. Досвід роботи від 1 року.
    • Болгарська — вільно
    Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!

    Опис вакансії

    Нашата компания Ferrara Ocean търси опитен супервайзер с владеене на български език и опит в кол център. Ние работаем с клиентами от България, които вече са закупили наши продукты. А умеете да обобщать убедительно по телефону, да это справите с възражения и да постигаете резултать, станете част от наши экип!

    Основные задължения:

    • Мониторинг на разговоры: Прослушиваемое и анализируемое на операторском разговоре с целой точкой зрения на качество скриптового.
    • Оценка на эффективность: Оцениваемое на представление на агентите въз основа на ключевые показатели по эффективности (KPI), като время на изчакване, продължителност на разговоры и съответствие със скриптовое.
    • Обратная резка: Осигурированная на конструктивная оборотная резка на операторите относительно тяжесть представлена, с фокусом върха усилите страны и областите за удобрение.
    • Обучение и развитие: Участие в обучении на новых служителях и повышаемое квалификацията на съществующие операторы, разрабатываемое на обучительные программы и материалы.
    • Анализ на данные: Събиране и анализ на данные от обаждания и взаимодействия с клиентами за идентифициране на проблемные области и возможности за удобрение.
    • Отчитано: Генериран на редовные отчеты за представлено на агентите, качество на услуги и удовлетворено на клиентите при нужде на ръководство.
    • Разрабатываемое на стандарты за качество: Участие в създаването и актуализирането на стандарты и процедуры, связанные с качеством на клиентското обслуживаемое.

    Изисквания:

    1. Опрос в кол център: Узнаваемое на работе и операторите и процессите, связанное с клиентското обслуживаемым.
    2. Узнаваемое на стандартите за качество: Разбираемое на основном стандарте и методологии за контроль на качество в кол центровете, включително познаваемое на KPI и как да ги измервать.
    3. Умения за анализ на данные: Способност за събиране, обработка и анализ на данные, както и създаваемое на отчеты вьз основа на полученная информация.
    4. Коммуникационные умения: Способность за ясно отдаваемое на идеи и даваемое на конструктивное обратное връзка.
    5. Внимание към детайлы: Умение и забелевание нюансов в разговорите и документация.
    6. Организационные умения: Способности к планирационному времени и работе с голями объема данных.
    7. Софтуэрные умения: Узнаваемое на CRM системы, инструменты за мониторинг на разговоры и аналитические программы.
    8. Езицы: Владеен на русский и българский эзик.
    9. Способност за ученое: Желание за усвояемое на новые техники и методы контроля на качество.
    10. Эмоционалная интеллигентность: Способность да разбираете нуждетесь и эмоциите как-то на клиентите, такова и на операторите.

    Какво предлагаме:

    • Дистанционная работас графиком 5/2, строго от 10 до 19 часов (София время). Събота и воскресенье со почилого дня.
    • Конкурентная плата: Основная плата от 30 000 грн + KPI (до 40 000 грн)
    • Бонусы: Паричен бонус за всеки приятел, кого-то препоръчато на компанията.
    • Въможност за кариерное развитиев позиция Мениджър на кол център.

    Изпратете ны ваше заявление и ние еще се свържем из вас! Ожидаете вы на интервюто!

    Ferrara Ocean LLP

    Телекомунікації, зв'язок, 250–1000 співробітників

    Більше про компанію

    Схожі вакансії

    Усі схожі вакансії

    Вакансії в категоріях

    Вакансії за містами