- 103646
5 посад у війську, для яких не потрібен бойовий досвід
Силам оборони потрібні спеціалісти різних професій, цивільних зокрема. А отже, кожен шукач має можливість долучитися до війська і сам вибрати, ким і де служити. Work.ua зібрав добірку вакансій з достойною оплатою, на які кандидати відгукуються найбільше.


Наприкінці минулого року Work.ua розробив функціонал для залучення спеціалістів у Сили оборони — створив сторінку work.ua/zsu. На ній зібраний перелік підрозділів Сил оборони, усі вакансії від них, а також переваги служби за контрактом і опис процесу найму.
За місяць Сили оборони отримали більш як 15 000 відгуків на різні вакансії. Ви також можете долучитися до лав ЗСУ, але працювати на цивільних посадах. Ми зібрали пропозиції роботи на 5 небойових посад, на які шукачі найбільше надсилають резюме.
Нижче — перелік посад із типовим описом обов’язків і посиланням на всі вакансії за цією спеціальністю. Ви самі можете вибрати підрозділ, місто й посаду, де хотіли б працювати.
Діловод
Можлива зарплата: 20 000–125 000 грн.
Що треба робити: залежно від потреб підрозділу діловод є відповідальним за приймання, реєстрацію, оформлення, збереження документації та архіву. Наприклад, діловод персоналу складає особові справи працівників військової частини, веде документацію щодо прийому, звільнення та переміщення військовослужбовців, бере участь у проведенні співбесід тощо.
Вимоги: на цій посаді важливо володіти високою організованістю, бути уважним до деталей і відповідальним, уміти працювати самостійно, дотримуватися конфіденційності та етичних стандартів. Вища освіта і досвід роботи на аналогічній посаді будуть перевагою, але не у всіх вакансія є обов’язковою умовою.
Дивитися всі вакансії діловода.
Бухгалтер
Можлива зарплата: 17 000–55 000 грн.
Що треба робити: залежно від потреб підрозділу бухгалтер буде вести бухгалтерський облік, складати звітність, проводити розрахунки заробітної плати, лікарняних, компенсацій. Брати участь у проведенні інвентаризацій та перевірок. Виконувати інші фінансові завдання, які можуть бути запропоновані керівництвом.
Вимоги: вища освіта за фінансовим напрямком, досвід роботи на аналогічній посаді, знання бухгалтерського законодавства, вміння працювати з електронними таблицями Excel. Пунктуальність та висока уважність до деталей.
Дивитися всі вакансії бухгалтера.
Кухар
Можлива зарплата: 20 000–125 000 грн.
Що треба робити: обов’язки кухарів, звісно ж, полягають у забезпеченні харчування військовослужбовців: приготування їжі згідно з рецептами та стандартами, враховуючи дієтичні обмеження та особливості військових вимог; забезпечення якості та безпеки харчування; контроль за запасами продуктів та управління їхнім замовленням тощо.
Вимоги: для роботи на цій посаді мати (бажано) профільну освіту, чинну медичну книжку, досвід роботи на посаді кухаря, хорошу фізичну підготовку, вміти смачно готувати їжу.
Оператор БПЛА
Можлива зарплата: 20 000–125 000 грн.
Що треба робити: залежно від потреб підрозділу оператор має готувати й перевіряти БПЛА перед польотом, керувати та маніпулювати ним під час виконання завдань, робити фото- й відеозйомки, збирати інформацію з висоти, аналізувати та інтерпретувати її. Виявляти й знищувати ворожі цілі, коригувати вогонь, виявляти порушників на державному кордоні.
Вимоги: мотивація нищити ворога! Також необхідно мати хорошу фізичну підготовку і бути готовим працювати в зоні активних бойових дій. Перевагою будуть базові знання з керування коптером або бажання навчитися. Добре, якщо кандидат розбирається в метеорології та навігації, розуміється в принципах фотозйомки, вміє читати топографічні карти й цифрові моделі місцевості.
Дивитися всі вакансії оператора БПЛА.
Водій
Можлива зарплата: 20 000–130 000 грн.
Що треба робити: залежно від потреб підрозділу (шукають водіїв-кранівників або ж водіїв електриків, механіків) вміло керувати автомобілем та підтримувати його в справному стані, своєчасно доставляти пасажирів, вантажі та виконувати інші завдання від керівництва.
Вимоги: мати одну з категорій (або кілька) прав управління автотранспортними засобами В, С, D, СЕ. Знання будови, технічних можливостей і правил експлуатації автомобілів, вантажних зокрема, правил дорожнього руху, автомобільних маршрутів України. Хороша фізична підготовка. Вміння керувати різними транспортними засобами: вантажівки КамАЗ, МАЗ, сідельні тягачі іноземного виробництва тощо. Досвід військової служби буде перевагою.
Якщо серед перерахованих вакансій ви не знайшли такої, яка б підходила на 100%, то перевірте інші пропозиції роботи від Сил оборони за професіями. Також звертаємо вашу увагу, що у кожній вакансії зазначені умови й переваги роботи: навчання, грошове забезпечення, соціальні гарантії, перспектива карʼєрного росту тощо.
106 коментарів
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
важай
Напишіть мені в особисті повідомлення щодо роботи 050-339-42-54 (вайбер).
Жах!!
Менi 56,якби булоб хочаби 40,булаби на фронтi.
Військовий рекрутинг зараз активно розвивається, і це дещо інша модель підбору персоналу у військо, ніж була раніше. Зараз кожен може обрати посаду та підрозділ, у якому хоче служити. Звісно, є окремі випадки, де є прогалини. Але і для реформ потрібен час.
Героям Слава!
Після навчання, 1 міс, куди пішлю ь.
Тож або йдіть захищати Україну, або закрийте свій [образа видалена модератором Work.ua].
Таке враження, що в чоловіків зламалися заводські налаштування...
Ви можете натиснути "Не показувати" поруч з назвою вакансії. Надалі вона вам не буде показуватися при пошуці роботи.
Зробити це автоматично для всіх вакансій не вийде.
Якщо ж ви шукаєте вакансії лише по місту, радимо прописати у запиті назву посади, на якій хочете працювати. Це мінімізує вакансії від Сил Оборони, а ті, що залишились, ви також можете приховати.
А приєднатися до Вас в партизанці - це для мене буде задоволенням! Бо це неминуче, оскільки у теперішній війні нами грубо порушено принцип, відкритий украінським класиком ще 400! років тому: з московитом треба воювати на його території.
До зв'язку! Бажаю Вам рясних Божих благословень!
На жаль, у моєму місті поки немає вільної вакансії, але щоденно моніторю.
У нас для Вас є вакансія.
Напишіть мені в особисті повідомлення. 050-339-42-54.
Можу допомогти Вам у Вашому запитанні стосовно роботи. Напишіть мені в особисті 050-339-42-54.
Пізніше піду навчатися на курси, бо жінка "з вулиці" може розраховувати лише на діловодство. Сидіти за столом та писати я можу й вдома - і щось значно цікавіше, ніж документацію.
Скільки їх там треба, тих діловодів?
- не треба тут цитувати рекламу комп'ютерних курсів. Реальність набагато складніша. ШТ-шники треба тільки з досвідом, а не після курсів
Напишіть мені в особисті повідомлення щодо роботи 050-339-42-54 (вайбер).
Напишіть мені в особисті повідомлення щодо роботи 050-339-42-54 (вайбер).
Напишіть мені в особисті повідомлення щодо роботи 050-339-42-54 (вайбер).
Але чи бодай хтось з Вас застосовував бодай такі легальні засоби як ст. 161 КК України й відповідні норми КЗпП України?
Дуже хотілося б побачити такі ж чесні відповіді: бо кому як не нам вичищати авгієвї стайні тилу?
Складається враження що ці посади для галочки.