Що робить копірайтер
Копірайтер пише тексти, статті та пости для публікацій у соцмережах. Це можуть бути рекламні тексти товарів чи послуг або просто обзорні статті на будь-яку тему: подорожі, кулінарія, спорт, краса, здоров’я тощо. Копірайтером можна працювати в офісі чи на фрілансі. Це дуже творча та цікава робота для тих, хто любить та вміє писати якісні тексти.
Скільки отримує копірайтер
Зарплата копірайтера напряму залежить від кількості виконаних задач, тобто написаних текстів. Дуже часто копірайтерам платять оговорену суму за 1000 знаків. Але є варіанти фіксованої щомісячної оплати.
на квітень 2025
*за даними 196 вакансій
Розподіл зарплат
Зміна середньої зарплати
«Копірайтер» по Україні
Які навички потрібні копірайтеру
- Найголовніше — абсолютна грамотність. Жоден рекламний текст не спрацює, якщо в ньому будуть помилки. Та й не тільки рекламний.
- Начитаність та широкий кругозір. Адже писати потрібно на різноманітні теми.
- Вміння швидко знаходити інформацію. В інтернеті, книгах тощо, адже знати все неможливо, а у статтях переконливіше звучить все ж таки експертна думка.
- Навички швидкого друку. Щоб писати багато, треба писати швидко.
Наскільки затребуваними є копірайтери
У часи розвитку інтернет-продажів? Вельми затребуваними. Копірайтери потрібні усім бізнесам, які продають свої послуги чи товари онлайн. Та й не тільки. Копірайтери пишуть слогани та сценарії для реклами, комерційні пості у мережі, опис товарів на сайті та багато-багато іншого.
Кількість вакансій
«Копірайтер» по Україні
Де вчитися на копірайтера
- Часто копірайтерами стають після навчання на журналістському факультеті або на філологічному факультеті. Але вища освіта — це не обов’язкова умова.
- Можна просто закінчити спеціалізовані курси для копірайтерів. А взагалі, кращій спосіб — просто почати писати, писати та писати.
Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua. Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.
Поділіться цим матеріалом з друзями та знайомими, запостіть його у себе в соціальних мережах, розкажіть про нього родичам, які не можуть визначитися з майбутньою професією. Адже кожен гідний отримати роботу своєї мрії!
Інші професії

Логіст
Логіст — це людина, яка професійно займається доставкою товарів, їхнім зберіганням, а також розробляє найбільш вигідну схему постачання.

Хімік
Хімік — людина, яка знає все про речовини, їхню взаємодію та перетворення.