Що робить ревізор
Ревізор самостійно або керуючи групою інших експертів-ревізорів здійснює ревізію (перевірку) господарчо-фінансової діяльності того чи іншого підприємства, філіалу, відділів або окремих підрозділів. Він організує та забезпечує заходи з контролю, аналізу та оцінки стану справ відповідного напрямку.
Ревізор здійснює контроль за тим, щоб усі кошти, що надходять, та товарно-матеріальні цінності віддзеркалювалися у бухгалтерському обліку, щоб податки та зарплати платилися у визначені терміни. Стежить за правильністю витрачання коштів, матеріалів, топлива, електроенергії. Робить так, щоб підвищити ефективність використання фінансів, забезпечує збереження власності підприємств та правильну організацію бухгалтерського обліку. Організовує проведення інвентаризації.
Ревізор оформлює або стежить за оформленням результатів ревізії, дає рекомендації керівництву підприємства чи установи, де проводилася перевірка, щодо усунення виявлених недоліків або порушень, а також подає результати ревізії у відповідні інстанції для подальшого вчинення необхідних заходів. Контролює усунення недоліків у бухгалтерському обліку чи фінансовій дисципліні.
Скільки отримує ревізор
Розмір заробітної плати ревізора залежить від компанії-роботодавця, міста розташування офісу, виду зайнятості та фактичного обсягу виконуваної роботи. Можливі премії.
на апрель 2025
*по данным 334 вакансий
Распределение зарплат
Изменение средней зарплаты
«Ревизор» по Украине
Які навички потрібні ревізору
- Знати ринкові методи господарювання, знати закон про працю та охорону праці.
- Розбиратися у законах відносно фінансової та господарської діяльності, економічного розвитку підприємства.
- Вміти складати звіти і рекомендації, висновки та знати терміни оформлення звітів.
- Вміти працювати з документами, у першу чергу — із документами бухгалтерії. Проводити ревізії за прописаними правилами.
- Знати та дотримуватися норм безпечного виконання робіт.
А також важливо бути терплячим, уважним та посидючим.
Наскільки затребувані ревізори
Ревізори дуже затребувані у приватних та державних установах.
Количество вакансий
«Ревизор» по Украине
Де вчитися на ревізора
Професію ревізора можна здобути, закінчивши навчання у виші, коледжі або на спеціальних курсах.
Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua. Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.
Поделитесь этим материалом с друзьями и знакомыми, запостите его у себя в социальных сетях, расскажите про него родственникам, которые не могут определиться с будущей профессией. Ведь каждый достоин получить работу своей мечты!
Другие профессии

Редактор
Редактор — дуже творча і відповідальна професія одночасно. Він відповідає за створення медіа-продукту: стаття в газеті, випуск шоу на телебаченні чи радіо або ціла книга.

Лікар-лаборант
Лікар-лаборант або просто лаборант — це людина, без роботи якої неможливо проводити лікування хворих у медичних установах, дати оцінку санітарно-епідеміологічного стану різних підприємств, міст, країн і навіть заарештувати винних у злочинах.