Що робить комірник
Комірник займається організацією, прийманням, зберіганням та видачею різних матеріальних цінностей на складі. А також веде постійний облік переміщення товару, стежить за правильністю оформлення заявок на ввезення і вивезення продукції. Ще комірник регулярно проводить інвентаризацію товару, виявляє його брак, визначає дефекти і списує його.
Скільки отримує комірник
Ведення обліку матеріальних цінностей — робота відповідальна й непогано оплачується. Комірники отримують середню заробітну плату по країні.
на апрель 2025
*по данным 4 223 вакансий
Распределение зарплат
Изменение средней зарплаты
«Кладовщик» по Украине
Які навички потрібні комірникові
- Мати уявлення про організацію складського господарства, порядок і умови прийому, видачі і зберігання складованого товару, а також знати техніку безпеки.
- Знати принципи маркування, вибракування і упаковки товарів. Для цього може використовуватися спеціальна техніка, якою потрібно вміти керувати.
- Впевнено володіти комп’ютерними програмами типу 1С та Excel.
- Комірник повинен бути акуратним і уважним, вміти працювати в колективі. Крім усього іншого, не варто забувати і про матеріальну відповідальність, тому під час роботи потрібно бути дуже пильним.
Наскільки затребувані комірники
Професія комірника найбільш поширена і має попит у сфері торгівлі та гуртових постачань різної продукції, де необхідно вести постійний контроль зберігання майна, облік товарів і його подальше транспортування. Жодне сучасне велике підприємство, яке має свої складські приміщення для зберігання товару, не обходиться без обізнаного комірника.
Количество вакансий
«Кладовщик» по Украине
Де вчитися на комірника
Для того щоб отримати роботу за фахом комірника, потрібна освіта не нижче середньої, бажано середня спеціальна у сфері адміністративно-господарської діяльності. Практично скрізь також потрібні початкові навички володіння комп’ютером та програмами для ведення складського обліку в електронному вигляді, які можна опанувати на курсах.
Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua. Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.
Поделитесь этим материалом с друзьями и знакомыми, запостите его у себя в социальных сетях, расскажите про него родственникам, которые не могут определиться с будущей профессией. Ведь каждый достоин получить работу своей мечты!
Другие профессии

Адміністратор
Адміністратор контролює і координує роботу персоналу закладу, допомагає відвідувачеві вирішити його питання або залагодити конфлікт.

Сценарист
Сценарист створює ідейну основу для культурних шедеврів — фільмів, серіалів, театральних п'єс, рекламних роликів, кліпів і навіть ігор.